Slávie v Karlových Varech

Ještě 8. února se  Matěj Drbohlav účastnil turnaje v sálové kopané v Karlových Varech. Josef Němec (vlevo) je nejen bývalý český fotbalista, dnes spolukomentátor České televize a také fotbalový trenér mládeže v FC Slavia Karlovy Vary.

Mimo jiné přišla řeč na  tréninkové programy. Tentokrát metoda Aligátor.

„Více vjemová cvičení jsou pro fotbal strašně moc důležitá, proto je dobře, že metoda ALIGÁTOR je právě o tyto prvky obohacena. Vše mělo návaznost a posloupnost, což je pro mě osobně hodně důležité. Jsem přesvědčený, že se tato metoda dá používat napříč všemi kategoriemi, “ uvedl Josef Němec.

Je tréninková metoda Aligator možnou cestou k posunu celého klubu?

„Jakmile ji budou ovládat naši trenéři, tak vidím cestu, jak se pomocí této metodiky posouvat celkovou strukturou. Pracujeme, přemýšlíme a sajeme informace a podněty jako houba. Věřím, že brzy najdeme další termín a metodu si vyzkouší sami trenéři,“ doplnil šéftrenér.

„Ne náhodou je právě Josef Němec v našem spolku osobou, která má na starosti odvětví sportu. Jeho profesionální zkušenosti a znalosti budou rozhodně přínosem pro další budování sportovních aktivit v Karlovarském kraji. Zakládáme si trochu na tom, aby lidé v našem spolku byli přidanou hodnotou, a to Pepa splňuje na jedničku,“ uvedl předseda spolku Zdravé Karlovarsko Matěj Drbohlav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *